📌 CO?
Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach chóralnych Chóru Cantores Sancti Bonifacii zarówno aktualnych chórzystów, jak i tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem w naszym chórze.

Jeśli jeszcze nie jesteś chórzystą, DOŁĄCZ DO NAS! Więcej informacji: https://goo.gl/pvZfqn

📌 GDZIE?
Sala chóralna Chóru Cantores Sancti Bonifacii w Klasztorze OO. Bernardynów przy ul. Czerniakowskiej 2/4.

📌 KIEDY?
20 października 2018 w godzinach 11:00 – 14:00

Prowadzący:

Ilina Sawicka – urodziła się w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (UMFC) w Warszawie – specjalności dyrygentura chóralna (2011) i gra na harfie (2013) oraz studiów podyplomowych Marketing Kultury na Uniwersytecie Warszawskim.

Dyrygenturę studiowała pod kierunkiem prof. Ewy Marchwickiej, a harfę w klasie prof. Urszuli Mazurek.

Stypendystka programu Erasmus (Konserwatorium Muzyczne w Sewilli). Wiedzę wokalną poszerzała w klasie prof. Grażyny Jędras (Szkoła Muzyczna im. J. Elsnera). Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich UMFC.

Jako dyrygent współpracuje z Chórem Amici Canentes, Chórem Warszawskim, Chórem Wydziału V UMFC i Chórem Młodzieżowym The British School.

Jest aktywną harfistką: gra liczne koncerty solowe, kameralne i jako muzyk orkiestrowy. Na stałe jest członkiem dwóch duetów: z bratem Jerzym Sawickim (altówka) i z Canem Kehri (wiolonczela i harfa).

Jako dyrygent i harfistka zajmuje się promowaniem muzyki chóralno-harfowej, tworząc projekt na studiach doktoranckich „Warsztaty chóralne Ad Hoc”, dzięki któremu powstał Chór Projektowy Ad Hoc.

Jej pasją jest również przekazywanie tajników gry na harfie (Szkoła Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Sulejówku). Promuje muzykę klasyczną pisząc w magazynie „Presto”. Hobbistycznie interesuje się aktorstwem (amatorski teatr „Łazienki”) oraz tańcem ludowym (Zespół Pieśni i Tańca SGH).